Penzion Mlyn /ubytovanie Sedlec

Penzion Sedlec Mlyn
 
Penzion Mlýn Staré Mitrovice se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře, která nabízí široké spektrum vyžití jak v letním tak i v zimním období.

Ubytování Česká Sibiř
Penzion Mlýn
nabízí 10 útulných a prostorných pokojů s vlatním sociálním zařízením, plazmovou televizí, satelitem a internetovým připojením. Celková kapacita je 21 osob v 10 pokojích členěných na 1 jednolůžkový pokoj, 7 dvoulůžkových pokojů včetně bezbariérového pokoje a  2 třílůžkové pokoje.

Penzion Mlýn restaurace
Restaurace je v provozu každý den a kromě hotových poledních jídel nabízí také jídla z hovězího, vepřového a drůbežího masa, na jídelníčku samozřejmě nechybí rybí speciality. A něco navíc - po domluvě si můžete ulovit svou rybu v Zámeckém rybníku, která Vám bude chutně připravena.

Penzion Mlýn, jak již název napovídá, byl vybudován citlivou přestavbou z původního mlýna s pilou, jež byl datován před začátkem 16. století. Nachází se v obci Mitrovice na hrázi Zámeckého rybníka. Mlýnu kdysi sousedila historická tvrz s vodním příkopem. V těchto místech údajně skonal r. 1604 proslulý stavitel a architekt jihočeských rybníků a vodních děl – Jakub Krčín z Jelčan. Naproti tvrzi, v místě dnešního poplužního dvoru, býval po dlouhou dobu pivovar.

Dovolená Česká Sibiř Staré Mitrovice okolí
Blízké okolí penzionu je vhodné pro různorodé turistické, sportovní i relaxační vyžítí.

V zimním období láká lyžařský areál Monínec (6 km) se čtyřsedačkovou lanovkou a 1,2 km dlouhou sjezdovkou. Areál je v zimě v provozu denně, s možností i večerního lyžování. Dostatek sněhu zajišťuje velké množství sněžných děl. Kromě lyžování nabízí areál snowtubing a na hřebenech a po okolí jsou upravovány běžkařské stopy.

V letním období si užijete procházky i cyklistické vyjížďky po malebném okolí (kolem penzionu vede cyklostezka Praha – Vídeň), turistické stezky. V blízkosti penzionu je i golfový areál u Monínce. Využít lze případně projížďky na koních po okolí v nedalekém statku Vratkov.
Penzion Sedlec Mlyn - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Sedlec Mlyn - hotel má reštauráciuPenzion Sedlec Mlyn - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Sedlec Mlyn - možnosť pripojenia na internetPenzion Sedlec Mlyn - k dispozícii letná terasaPenzion Sedlec Mlyn - k dispozícii kavareňPenzion Sedlec Mlyn - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Sedlec Mlyn - akceptuje creditné karty VISAPenzion Sedlec Mlyn - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Sedlec Mlyn - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Sedlec Mlyn - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Sedlec Mlyn - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Sedlec Mlyn - Izby s vlastnou toaletou